Ürünlerimizi ÜCRETSİZ denemek için lütfen RANDEVU alınız.

Duyses'e hoş geldiniz. 25 yılın verdiği deneyim ve güvenle Türkiye nin bir çok bölgesinde sizlerle...

Widex Moment ™ İşitme Cihazları

WIDEX MOMENT™ – Şimdiye kadarki en saf, doğal sesi sunar…

WIDEX MOMENTİ™’ NASIL YARATTIK?

Daha doğal bir ses vermek için mevcut işitme cihazlarından farklı olarak sesin nasıl daha iyi işlenmesi konusunda bizi düşünmeye zorladı. WIDEX MOMENT™ ile devrim niteliğinde olan  PureSound™’un teknolojisini yarattık.

PureSound™ hakkında daha fazla bilgi edinin

Widex PureSound™, işitme cihazı frekanslar arasında ses işleme hızını 0,5 ms’nin altına düşürmek için ZeroDelay™ teknolojisini kullandık. (Sıfır ses gecikmesi)  Bu özellik, kullanılan işitme cihazının ses kalitesini ve anlama kabiliyetini artırdı.

WIDEX MOMENT™
TÜM İŞİTME CİHAZLARI BUNUNLA KARŞILAŞTIRILACAKTIR

İşitme cihazına benzemeyen ilk işitme cihazıyla tanışın.

Devrim niteliğindeki bir platformla ses paradigmasını değiştiren WIDEX MOMENT™, şimdiye kadarki en saf, doğal sesi sunar. Tipik olarak, bir işitme cihazında işlenen ses, doğrudan sesten daha sonra kulak zarına çarparak, bozulmaya neden olan artefaktlara ve metalik bir etkiye neden olur. Ancak artık müşterileriniz eskisi gibi duyabilir. İlk andan itibaren.

ESKİ KULLANICILAR WIDEX MOMENT™’İN DOĞAL SES KALİTESİNİ BEĞENDİ.

Günlük yaşamda WIDEX MOMENT™’ i deneyen 101 kullanıcıyla anket yaptık ve %91’i sesin mevcut işitme cihazlarına kıyasla daha tatmin edici ve gerçekçi olduğunu kabul etti.

MOMENT İ DENEMEK İÇİN
DAHA FAZLA KİŞİSELLEŞTİRME İÇİN YAPAY ZEKA

WIDEX MOMEMT™, şimdi iki benzersiz AI güdümlü ses kişiselleştirme yöntemi sunuyor: Bu güçlü çözümlerin her ikisi de kullanıcılar tarafından uygulamanın sezgisel My Sound bölümünde bulunabilir.

Yapay Zekâ veya AI, bugün birçok endüstride ve teknolojide kullanılmaktadır. İşitme cihazları bir istisna değildir.

İşitme cihazları, müşterinizin dinleme ortamını belirlemek ve en iyi sesi sağlamak için yıllardır AI kullanıyor. Sizin nasıl bir ses ortamına girdiğiniz, daha çok hangi ortamlarda dinleme alışkanlığınızın olduğunu, ayrıca nasıl bir ses algısına ihtiyacınız olduğunu kendisi tespit eder ve otomatik olarak ihtiyacınız doğrultusunda size sesi dinleme imkanı tanır. Bu özellik daha iyi anlamak demektir.

ŞİMDİYE KADAR ŞARJ EDİLEN EN KÜÇÜK İŞİTME CİHAZI

 WIDEX MOMENT™ platformunun tüm avantajlarını  piyasadaki en küçük şarj edilebilir lityum iyon bataryayı bu küçük kulak arkası modele (RIC) sığdırmayı başardık.

Kullanıcılar, kulakta gizlenmiş bir işitme cihazının pil değiştirme gibi problemleriyle uğraşmak zorunda kalmayacaklar.

EN İYİ İZALASYON VE KORUMA

Gelişmiş suya dayanıklı nano kaplama, tüm RIC modellerinde nem hasarı riskini azaltır.

Şarj edilebilir RIC’de pil kapağı olmaması ayrıca nem girişi için daha az boşluk anlamına gelir. Şarj edilebilir daha dayanıklı mikrofonu, yeni mikrofon giriş tasarımı ve kablosuz şarjı özelliği da nem direncini artırmak için tasarlandı.

TÜM WIDEX MOMENT™ İŞİTME CİHAZI MODELLERİNİ GÖRÜN

WIDEX MOMENT™ üç kulak arkası modelde, dört kanal içi alıcı modelinde ve üç kulak içi modelde mevcuttur.

ÜCRETSİZ DENEMEK İÇİN LÜTFEN RANDEVU ALINIZ.

Duyses Widex Fiyat Listesi