Ürünlerimizi ÜCRETSİZ denemek için lütfen RANDEVU alınız.

Duyses'e hoş geldiniz. 25 yılın verdiği deneyim ve güvenle Türkiye nin bir çok bölgesinde sizlerle...

Rexton İşitme Cihazları

İşitme cihazlarımız, her ortamda sizlerin daha iyi duyması ve anlayabilmesi için yüksek teknoloji kullanılarak Almanya da üretilmiştir. Gitmen gereken yere giderler ve seni asla yarı yolda bırakmazlar. En yüksek standartlarda test edilmiş, kanıtlanmış işitme teknolojisini kullanarak her koşulda performans gösterecek şekilde üretilmiştir. Böylece hayat size ne getirirse getirsin, Rexton’a güvenebilirsiniz.

MOTIONCORE

M-Core a her zaman güvenebilirsiniz. Önemli konuları otomatik olarak size aktarır.

Her durumda net bir şekilde duymak hayatınızın bir parçası ve bir zorunluluktur.

En yeni nesil işitme cihazlarımız, ortamınızı otomatik olarak tanımak ve uyum sağlamak için kanıtlanmış MotionCore teknolojisini kullanır.

Dayanıklı, pratik ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece her durumda Rexton’a güvenebilirsiniz.

Gittiğiniz her yerde neyin önemli olduğunu duyun

Kanıtlanmış MotioCore teknolojisi ile M-Core işitme cihazları, ortamınızı her zamankinden daha iyi tanıyabilir ve ortama uyum sağlayabilir. 

Hareket sensörü

Yeni MotionCore platformu, diğerlerinin yanı sıra, işitme cihazına entegre bir hareket sensörüne sahiptir. Artık, işitme durumunun tanımına kullanıcının hareketini de ekleyen MotionCore, 120'den fazla farklı işitme senaryosunu ayırt edebiliyor.

Yeniden şarj olabilme yeteneği

Çoğu M-Core işitme cihazı şarj edilebilir olduğundan pil değiştirme zahmetinden kurtulabilir ve aynı zamanda çevre için de iyilik yapabilirsiniz.

Yayın Akışı

Akıllı telefonlardan, TV'lerden veya HiFi cihazlarından gelen ses sinyalleri kablosuz olarak Rexton işitme cihazlarınıza doğrudan ya da yardımcı aksesuarlarla doğrudan aktarılabilir. iOS cep telefonlarınıza bağlanarak Doğrudan Ses Aktarımı yaparak eller serbest olarak telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Android cihazlarda ise bu özellik aksesuarlarla gerçekleşir.

Benim sesim

Rexton işitme cihazları, kullanıcının özel ses düzenini tanır ve onu doğal olarak cihaza entegre eder. Bu da kullanıcının kendi sesini olabildiğince doğal duymasını sağlayacaktır.

Yüksek Çözünürlüklü SoundPro

Yüksek Çözünürlüklü Soundpro, akustik ortamı her zamankinden daha kapsamlı bir şekilde analiz eder. Ve ötesine geçer. Hareket sensörü, belirli işitme senaryolarının tanımına tamamen yeni bir boyut katıyor. Sonuç: daha kişiselleştirilmiş bir işitme deneyimi ve her zamankinden daha iyi ses kalitesi.

M-CORE iX

Kulak kanalına rahatça oturacak ve neredeyse görünmez olacak şekilde tasarlanan M-Core iX işitme cihazları, her durumda en iyi işitmeyi sağlamanın en gizli yoludur – anında takılan kılıflar kulak kanalınızın içinde rahat ve güvenilir bir sızdırmazlık sağlar.

MyCore İşitme Cihazları

Benim için yapılmış!

MyCore Teknolojisi: Doğal ses ve hızlı adaptasyon için mükemmel bir teknoloji

Doğrudan İletişim

Özellik: MyCore işitme cihazlarını iPhone telefonunuza bağlar. Ayrıca  TV’ye ve diğer Bluetooth® cihazlarına bağlanır. Bunun için aplikasyonu rahatlıkla PlayStore dan  indirebilir ve bu yazılımla işitme cihazınızın sesini ya da tonunu değiştirebilir cihazınızı açıp kapatabilirsiniz.

Benim sesim

Özellik:  Kullanıcının kendi sesini tanır ve kullanıcının kendisini duymaya alıştığı kadar doğal çıkması için özel olarak işler.

Fayda : Kendi sesinizin size alıştığınız tonda gelecek, tıkanıklık ya da yankı hissi olmayacaktır.

Ses korucusu

Özellik: Ortamdaki rakip seslere kıyasla hedef konuşmacının doğal ses yüksekliğini korur.

Fayda: Gürültülü ortamlarda daha kolay bire bir anlama. 

Stereo iLock

Özellik:  Öne odaklanan çok dar yönlü duyma olanağına izin veren bir teknoloji.

Fayda: Zor dinleme ortamlarında gürültü oranını dengeler.

Akıllı Geri Besleme Önleyici

Özellik:  Kulakta istenmeyen ıslık seslerini önler.

Fayda: Kullanıcıların ıslık çalmadan kullanmasına ve  duyma keyfini çıkarmalarını sağlar.

Dinamik Genişletici

Özellik: Seslerin dinamik aralığını artırır.

Fayda: Özellikle müzik dinlerken önemli olan ses kalitesini iyileştirir.

Duyses Rexton Katalog

Ürünlerimiz hakkında bilgi için lütfen kataloğumuzu inceleyiniz.