Ürünlerimizi ÜCRETSİZ denemek için lütfen RANDEVU alınız.

Duyses'e hoş geldiniz. 25 yılın verdiği deneyim ve güvenle Türkiye nin bir çok bölgesinde sizlerle...

Autel İşitme Cihazları

Kemik İletimli İşitme Cihazı

Sesin kemikten iletilmesi uzun yıllardır kullanılan bir motot dur. Özellikle miks ve iletim işitme kayıplarında kullanılan bu işitme cihazından alınan performans her zaman klasik cihazlara nazaran daha performanslı olmuştur. Autell firmasının ürettiği BETA Flex ürünlerle bu sorunsuz duyma kalitesini yakalayabilirsiniz.

Cep telefonlarına uyumlu bir mikrofonla dizayn edilmiş ses dijital ses işlemcisi ile yükseltilerek ses aktarımı sağlanır.
Cihazın üzerinde bulunan basmalı buton sayesinde hızlı ton ayarı yapılabilir. Odyoloji uzmanlarının teme ayarları yapmasını sağlayan trimmer ayar mekanizmalarında cihazın üzerinde yer alır.
Kullanıcı ses seviyesini üzerinde buluna dönerli bir volüm düğmesiyle rahatlıkla yapabilir.
Dijital çip rahatsız eden çevre sesleri baskılayarak, doğal ve yumuşak bir ses iletimi sağlar.
Cihazın mastoite temas eden bölümünü kullanıcı bükerek kemiğe tam basmasını sağlayabilir. Böylelikle ses kalitesi artacak ve gözlük sap ayarı için optik firmalarında çerçeve ayarı yapılmasına gerek kalmayacaktır.
Beta Flex’in Power versiyonu yüksek işitme kaybı olanlarda yeterli kazancı sağlayacaktır.
Beta Flex modeli ayarlanabilir menteşe uzunluğu sahip olması nedeniyle kolay bir şekilde uzunluk ayarı yapılabilir.
Beta Flex, Autell in kırk yıllık deneyimiyle yaptığı araştırmaların neticesinde üretilen yeni dizayn  kemik iletimli işitme cihazıdır .

Elle Şekillendirme işlemi

Kemik iletkeninin doğru ayarını hızla ve en yüksek hassasiyetle gerçekleştirin.

Yenilikçi Autel Flex sistemiyle, kemik iletkeninin hastanın kulağının mastoid alanı üzerinde mükemmel bir şekilde konumlandırılmasını sağlamak için elle şekil vererek mastoite vibratörün daha doğru şekilde basmasını sağlanır. Böylelikle çerçeve ayarı için optik firmalarına gitmenize ve ayar yaptırmanıza gerek

Kolay Ayarlanabilir sap

Daha fazla konfor ve daha yüksek performans

Teleskopik sistem özelliği ile gözlük sapı uzunluğu  uzman ya da kullanıcı tarafından kolayca ayarlanabilir.. Bu da konfor hem de ses performansı açısından önemli bir avantaj sağlar.

Duyses Autel Katalog

Ürünlerimiz hakkında bilgi için lütfen kataloğumuzu inceleyiniz.