Ürünlerimizi ÜCRETSİZ denemek için lütfen RANDEVU alınız.

Duyses'e hoş geldiniz. 25 yılın verdiği deneyim ve güvenle Türkiye nin bir çok bölgesinde sizlerle...

Widex Evoke İşitme Cihazları

EVOKE işitme cihazı, olabildiğince akıllı bir cihazdan beklentileri tamamıyla karşılar.

Dilerseniz kendiniz kontrol edebilir ya da tamamen bulunduğunuz ortam için duyma kalitesini ona bırakabilirsiniz.  

EVOKE işitme cihazı bulunduğunuz ortama göre ayarlarını otomatik olarak yapar. Böylece yoğun bir yaşam temposunda sizin için gerekli duymaya ulaşmanızı sağlar. Ayrıca EVOKE belirli modellerinde iPhone ile direkt bağlantı imkanı sunar.

DAHA AKILLI YAPIN

Widex Ses Algısı teknolojisi sayesinde EVOKE işitme cihazı, sizin sevdiklerini takip eder.  Hangi ortamlarda nasıl bir sese ihtiyacınız varsa sizden öğrenir ve daha sonra öğrendiğini hatırla ve uygular.

Böylelikle, cihazınız ilerideki günlerde daha iyi bir cihaza dönüşür!

BU İŞİTME CİHAZI ASLA UNUTMAZ

EVOKE Ses Algısına Adaptasyon teknolojisi ile daha önce değişik ortamlarda manuel olarak ayarladığınız ses değişikliklerini, benzer ortamlarda hatırlayarak tercihlerinizi unutmaz ve sizn istediğiniz ayarları kullanır.
Bu cihaz kesinlikle AKILLI dır.

DOĞADAKİ GERÇEK SESİ EVOKE İLE DİNLEYİN

Tüm üreticiler işitme kayıplı insanlara daha doğal sesi vermek için yarışırlar.  Widex EVOKE ile bu doğal ve gerçek sesi dinleyin ve farkı yakalayın. 

Bir pop konserine gittiğinizde ya da Fazıl Say müziğini dinlemek istediğinizde doğal olmayan bir müzik sesi duymak istemezsiniz.  Gerçek doğal müziği EVOKE sizlere sağlayacaktır.

HAYATINIZDA SİZİN İÇİN ÖNEMLİ OLAN ANLAR

EVOKE klasik müzik ile pop müzik arasındaki farkı anlayabilir. Toplantıdaki ya da partideki gürültü ortamlarında konuşmayı ayırmayı ve gürültüyü azaltmayı akıllı teknolojisi ile çözümleyebilir. Kapalı ve açık ortamları tanır ve bulunduğunuz ortama göre kendini ayarlar. Değişik ortamlardaki sesler sürekli değiştiği için EVOKE işitme cihazı, Ses Analizörünü (Fluid Sound Analyzer) kullanarak çevrenizdeki ortama analiz eder ve cihazınızı ihtiyacınıza göre ayarlar.

TELEFON İLE HIZLI VE BASİT KONTROL

TONELINK UYGULAMASI İLE CİHAZINIZI TELEFONDAN KONTROL EDİN

Ek bir uzaktan kumanda cihazı taşımanız veya işitme cihazınıza dokunmanız gerekmez. TONELINK işitme cihazı uygulamasını indirerek ses ayarlarını ya da ton ayarlarını kolayca kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca F2 modelli bir ürün aldığınızda ise elleriniz serbest olarak telefonda görüşme yapabilirsiniz. Telefondan gelen ses direkt cihazınıza aktaracaktır. Telefon ile görüşme özelliği sadece iPhone telefonlar içindir.

Bu özellik sadece 

TONELINK işitme cihazı uygulaması aşağıdaki işlemleri belli etmeden yapmanızı sağlar:

  • Program değiştirmek
  • Ses ayarı
  • Sessize alma
  • Yön odağını değiştirme

 

Duyses Widex Fiyat Listesi