Ürünlerimizi ÜCRETSİZ denemek için lütfen RANDEVU alınız.

Duyses'e hoş geldiniz. 25 yılın verdiği deneyim ve güvenle Türkiye nin bir çok bölgesinde sizlerle...

Unitron Discover Next İşitme Cihazları

Kelimelerin ötesine geçin.
Sohbetlerde daha derin anlamları yakalamanızı sağlayan inanılmaz ses performansı.
Konuşmaları mükemmel şekilde anlamak için sadece bir başlangıç…

İletişim, söylenenlerden fazlasıdır. Zor ortamlarda etkileşim kurmak için yalnızca seslerden ve sözcüklerden daha fazlasına ihtiyaç duyarsınız.

İnsanların sohbetlerdeki en derin anlamı yakalamasına yardımcı olmak için sözcüklerin ötesine geçiyoruz. Eşsiz ses teknolojimiz, kullanıcıların kimin konuştuğunu, seslerin nereden geldiğini ve hatta konuşan kişinin tonlamasını anlamalarına yardımcı olarak kelimelerin ötesinde saklı olan anlamları ortaya çıkarır.

Ayrıca yeni ses özelliklerimiz, müşterinizin gürültülü ortamlarda daha iyi duymasına yardımcı olur ve en alçak sesle konuşan kişileri bile anlamasını kolaylaştırır. Bu özellik Kulak arkası ve kanal içi işitme cihazlarımızda mevcuttur.

Discover Next’teki benzersiz ses teknolojisi sohbetlerden kopmamanızı sağlar

SoundCore™ seslerden ve sözcüklerden daha fazlasını sunar. Gerçekçi bir işitme deneyimi sunmak için temel konuşma nüansları ve ortama yönelik ipuçları sunar. Güçlü ve entegre SoundCore sistemi, müşterilerinizin sohbetlerdeki en derin anlamı yakalamasını sağlar ve Discover Next’i dünyanın en akıllı platformlarından biri yapar.

Ortamları 20 yaşındaki birisi kadar doğru bir şekilde algılar

Kullanıcılar, 
SoundNav 3.0 ile tüm dinleme koşullarında en iyi şekilde işitebilir ve MediaNav yardımıyla hayatı zenginleştiren bir medya deneyimi yaşayabilirler. Yıllarca süren çalışmalardan sonra algoritmalarımız sayesinde bu özellik, yaşamın sürekli olarak değişen ses farklılıklarını tıpkı genç ve işitme kaybı olmayan bir kişinin algıladığı gibi algılayabilir.

Daha fazla ses. Daha az gürültü

Sound Conductor ile net konuşmalar, daha az gürültü ve her ortamda konforlu şekilde dengelenen genel ses kalitesi sunar. Yenisoft speech lift özelliğimizle konuşmanın ince nüanslarını daha belirgin hale getirerek kısık sesle konuşan kişiler de dahil herkesi anlamayı kolaylaştırır.

Konuşmaları gürültüde bile inanılmaz bir netlikle duyun

SpeechPro ile kullanıcılarınızın bir numaralı ihtiyacı olan, gürültülü ortamlarda daha iyi işitmeye olanak tanıyın.3 Bu özellik, konuşmanın geldiği yerin anlaşılması için çift taraftan gelen ipuçlarını kullanarak tipik bir işitme cihazının yapabileceklerinin ötesine geçer. SpeechPro’nun yeni bir dördüncü boyutu olan Spectral Speech, müşterilerin sözcükleri ve duyguları karmaşık dinleme koşullarında daha iyi anlamasına yardımcı olacak şekilde tasarlandı.

Sesler olması gerektiği gibi olsun

Sesler doğru konumlarında akustik olarak ayrılıp algılanabildiğinden kullanıcılar gerçekçi bir ses duymanın keyfini çıkarır. Bu, yenilikçi 4 mikrofon özelliği ile Mekansal Farkındalık özelliği sayesinde gerçekleşir.

Discover Next

Tüm cihazlara Bluetout bağlansı

Discover kullanıcıları tüm telefonlara (Android,Ios,) ara aksesuarlara ihtiyaç duymadan ve her iki kulaktaki işitme cihazlarına bağlanarak eller serbest olarak telefon görüşmeleri, görüntülü aramalar ve stereo medya aktarımı ile sevdikleri insanlara ve içeriklere doğrudan kolay bağlantının keyfini çıkarabilir.

Diğer markaların birçoğu bunu sunamaz ve bu, insanların işitme deneyimlerinden keyif almalarına yardımcı olmak için kullandığımız yöntemlerden yalnızca biri.

Discover Next

Sword 3.0 Bunu Mümkün Kılıyor

Discover Next her iki kulakta da eller tamamen serbest telefon görüşmeleri ve medya da dahil olmak üzere, tüm telefonlara uygunluk (MFA) sağlamak için SWORD™ 3.0 (Sonova Wireless One Radio Digital) çipinden yararlanır.

4 cihaza birden bağlanın

Discover Next kolaylıkta yeni bir seviye sunar. Artık müşteriler işitme cihazlarıyla 2 Bluetooth cihaz (telefon, tablet) ve 2 TV Connectore bağlanarak bu teknolojinin keyfini çıkartabilirler..

Sürekliliği kanıtlandı

Discover Next ailesindeki en yeni ve en küçük lityum iyon  bataryalı RIC’imiz olan
Moxi™ Move R ile işitme cihazı kullanıcılarının daha estetik bir işitme cihazı kullanmasını sağlar. Bu özelliğin yanısıra güvenilir ve zahmetsiz şarj edilebilir teknolojisi sayesinde kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Ayrıca SoundCore’un birinci sınıf performansı, sevdikleri kişilerle hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde ve daha anlaşılabilir düzeyde yeniden iletişim kurmalarını sağlar.

Dahası var

 • Harika görünen ve kulağa mükemmel uyum sağlar
 • Konforlu ve şık
 • Her iki kulaktaki işitme cihazına bluetout üzerinden bağlanarak da eller serbest olarak telefon görüşmeleri ve görüntülü aramalar yapılabilir.
Kullanımı kolay aksesuarlarla tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılar
Ürün ailesinin tamamı mükemmel işitme deneyimi sunuyor

Moxi Move R gibi Discover Next serisinin diğer RIC, BTE ve ITE modelleri de şık ve rahattır. Şarj edilebilir çözümlerimiz güvenebileceğiniz kanıtlanmış lityum iyon teknolojisiyle desteklenen, tüm gün süren bir işitme (aktarım dahil) deneyimi sunar. Ayrıca hızla şarj edilebilmelerinin yanı sıra şarj cihazından çıkarıldıklarında veya şarj cihazına takıldıklarında otomatik olarak açılıp kapanırlar.

Discover Next serisi

Moxi Move R

 • Lityum-iyon - pil - şarj edilebilir
 • Basmalı buton
 • Bluetooth bağlantısı
 • Blu ile güçlendirilmiştir

Insera W 312

 • 312 Batarya
 • Basmalı buton
 • Bluetooth bağlantısı
 • Blu ile güçlendirilmiştir

Stride M

 • 312 Batarya
 • Basmalı buton
 • Bluetooth bağlantısı
 • Blu ile güçlendirilmiştir
 • Telecoil

Moxi Jump R T

 • Lityum-iyon - pil - şarj edilebilir
 • Basmalı buton
 • Bluetooth bağlantısı
 • Blu ile güçlendirilmiştir
 • Telecoil

Duyses Unitron Fiyat Listesi