Ürünlerimizi ÜCRETSİZ denemek için lütfen RANDEVU alınız.

Duyses'e hoş geldiniz. 25 yılın verdiği deneyim ve güvenle Türkiye nin bir çok bölgesinde sizlerle...

Unitron Blu İşitme Cihazları

Sizin isteklerinize cevap veren bir işitme cihazı

Blu ile tanışın. Bu yeni platformda en gelişmiş sinyal işlemleme sistemimiz olan Integra OS kullanılmıştır. Sizi anlayabilen, her cihaza bağlanabilen ve şık bir tasarıma sahip bu yeni cihazlarla hayatı daha güzel yaşama zamanı.

İki kat fazla belleğe sahip olan bu üstün teknoloji işitme cihazımız Sonova PRISM™ (Gerçek Zamanlı Akıllı Ses Y İşleme yönetimi) çipiyle desteklenir. 

Hayat sizi nereye götürürse götürsün, en iyi ses performansı

Yaşam sürprizlerle doludur. Blu, hangi sesli ortama girerseniz girin kaliteli duyma için çift taraflı olarak sesi otomatik olarak duyabileceğiniz en uygun seviye ye getirir.

AutoFocus 360, konuşmanın nereden geldiğini belirlemek için dört mikrofonu kullanarak ses tespiti yapar. Buna göre sesin geliş yönüne göre işitme cihazlarınızdaki odaklanma ve performans otomatik olarak en uygun hale getirilecektir.

AutoFocus 360, dinamik gürültü azaltma özelliğini kullanarak arka plan gürültüsünü azaltır ve kalabalık bir kafede  bile yüz yüze konuşmaları anlamanızı kolaylaştırır.

Her ses konuşmada önemli rol oynar. Soft speech lift özelliği konuşmadaki küçük nüansları artırarak, daha düşük sesleri bile daha net bir hale getirerek işitilmesini kolaylaştırır.

Mekânsal Farkındalık özelliğini, işitme cihazlarında genelde kaybedilen ipuçlarını yakalayacak şekilde tasarladık.

Tüm cihazlara uygun bağlantı

İster doğrudan işitme cihazlarına medya göndersinler, ister tamamen eller-serbest telefon aramaları yapsınlar, Bluetooth bağlanabilirliği sayesinde Moxi Blu serisi en sevdikleri teknolojiyle sorunsuz bağlantı kurmalarını sağlar. 

Hiç olmadığı kadar fazla seçenek

Ekstra kolaylık için, kullanıcılar artık aynı anda bir telefon ve bir tablet gibi iki dijital cihaza bağlanabilir ve işitme cihazlarını sekiz adede kadar Bluetooth özelliğine sahip cihazla eşleştirebilir.

Tek dokunuşla daha fazla kontrol

Yeni bağlantı kontrolü seçeneğimizle kullanıcılar medya ve aramaları kolaylıkla kontrol edebilir ve yalnızca kulaklarına dokunarak sesli asistanlara erişebilir.

Moxi Blu serisi

Moxi B-R

  • Lityum-iyon - pil - şarj edilebilir
  • Basmalı buton
  • Bluetooth bağlantısı
  • Blu ile güçlendirilmiştir
Doğrudan bağlantı özelliğine sahip şarj edilebilen en küçük lityum iyon ürünümüz

Moxi B-312

  • Lityum-iyon - pil - şarj edilebilir
  • Basmalı buton
  • Bluetooth bağlantısı
  • Blu ile güçlendirilmiştir
Doğrudan bağlantı özelliği ve geleneksel 312 tek kullanımlık pil ile Blu platformumuzdaki en küçük RIC cihazımız

Duyses Unitron Fiyat Listesi